• Wpisów: 552
 • Średnio co: 5 dni
 • Ostatni wpis: 3 lata temu, 08:49
 • Licznik odwiedzin: 71 360 / 2982 dni
 
onlyliveonce
 
ALE CUDO! NIEDZIELA :) dziś będzie czysty relaks!!!

tumblr_nf3ppzwGiR1s30ko5o1_500.jpg


Przygotuję sobie sprawy na jutro, poćwiczę...
Z bieganiem to nie wiem, jeszcze pomyślę...

Bolą mnie mięśnie po wczoraj i trochę boję się znowu zacząć,
a o zmarszczkach:
cyt. *Dr Stephen Mulholland, czołowy chirurg gwiazd twierdzi, że 25% jego klientów to biegacze*, którzy mają wychudzone, zapadnięte twarze. Twierdzi on, że bieganie jest trzecią, po paleniu i opalaniu, *przyczyną powstawania przedwczesnych zmarszczek*. Argumentuje, że biegacze spędzają wiele czasu na świeżym powietrzu, przez co wystawiają swoje twarze na działanie czynników zewnętrznych, takich jak słońce, wiatr, kurz. Przez co skóra staje się bardziej odwodniona, a tym samym narażona na powstawanie brązowych plam i zmarszczek. Jak twierdzi, jogging osłabia elastyczność skóry twarzy, a chudnięcie spowodowane wzmożoną aktywnością, dotyczy także niestety twarzy, która pokrywa się siatką zmarszczek, jest mizerna, mało elastyczna, zapadnięta. źródło: szybkajazda.pl/(…)article,bieganie_odpowiedzialne_z…).

Ogólnie już jestem bliżej 30 niż 20 więc denerwuję się o stan mojej skóry, widzę pierwsze zmarszczki i boję się je pogłębić... Wiem, że może przesadzam, ale... może nie.
tumblr_nf3biaRk601tu1l9vo1_500.jpg

*Pięknego dnia dla Was. Powodzenia z dietą, ćwiczeniami i nie zapomnijcie o uśmiechu!*
Całus, Blondie :*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  jak dla mnie to słaba wypowiedź, wynika to z tego że lepiej nie wychodzić na świeże powietrze? Nie dotleniać organizmu, a może nie ćwiczyć?
   
 •  
   
  Ja jestem pomiędzy 20 a 30, też już pojawiają mi się zmarszczki ale jakoś to mnie nie martwi aż tak strasznie bo uwielbiam biegać :) Za to rozumiem twojego "bzika" na tym punkcie bo ja mam identycznego na punkcie swoich łydek, cały czas się martwię, że mi się od biegania i ćwiczeń jeszcze rozbudują a i tak są już spore i nie jest to tłuszcz a mięśnie :/